Mūzikas nedēļa sākusies!

Šonedēļ skolā kā katru gadu - Mūzikas nedēļa, kad mūzikas instrumentu spēles un saspēles mīsies ar citām nodarbībām - animāciju, mālošanu, masku darbnīcām, aušanu un tml. Šogad Mūzikas nedēļas tēma ir Meteņi, tāpēc mūsu uzdevums līdz pašai Meteņu dienas svinēšanai izveidot sev tādas maskas, ar kādām katrs vēlamies lustēt sestdien - 7.februārī, kad notiks ziemas aizbaidīšanas kulminācijas diena.

Mūsu folkloras un mūzikas skolotāja Julgī palīdz bērniem pārģērbties līdz nepazīšanai.

Bet mūsu mīļo ciemiņu - Vītolu ģimenes - mamma Dace māca, kā saspēlēties koklēm, stabulēm, ģitārām un bungām.

Savukārt jau ceturtdien, 5.februārī, skolā notiks gan mūsu pašu - skolas audzēkņu - koncerts, kur izrādīsim savas prasmes, ko būsim apguvuši Mūzikas nedēļas ietvaros, gan arī klausīsimies viesmāksliniekos - postfolka grupas "Vecpilsētas Dziedātāji".

Koncerta sākums - 18.00!

Ieeja par ziedojumiem!